Головна Матеріали Карбон Пластина карбонова 2,5×500×500 мм

Пластина карбонова 2,5×500×500 мм

!!! Безкоштовна доставка!

Є на складі,
готово до відвантаження

3480 грн.

Гарантовано низька ціна!

Якщо ви знайдете цей товар дешевше ніж у нас, ми продамо ще дешевше. Докладніше

Доставка

по Києву:

– На відділення «Нової пошти» в Києві, від 30 грн.;

– Адресна доставка «Нова пошта» в Києві, від 30 грн.;

– Самовивіз, Київ, безкоштовно;

по Україні:

– На відділення «Нової пошти» у вашому місті, від 30 грн.;

– Адресна доставка «Нова пошта» на вашу адресу, від 30 грн.;

Оплата

– Передоплата картою Visa або Mastercard;

– Оплата при отриманні.

Повернення/гарантія

– Обмін/повернення товару протягом 14 днів.

Опис Пластина карбонова 2,5×500×500 мм

Карбонова пластина. Виготовляється з вуглетканини спеціального плетіння (3k). Вироби, виготовлені із застосуванням 3K Twill мають більш високу міцність в порівнянні з технологією пултрузії. Карбоновий лист має чудову міцність, а також опор тиску і вигинанню. Незважаючи на високу міцність і жорсткість, вироби з карбону легко обробляються. У тому числі і за допомогою фрезерування ЧПУ (CNC).

Вироби з вуглеволокна сьогодні активно застосовуються в моделізмі. З них виготовляють деталі безпілотних літальних апаратів (дронів), лонжерони, елементи ферм, розпірки, стрингери, кромки поверхонь і т.п. Завдяки використанню вуглепластика, вдається отримувати легкі, витончені і міцні конструкції.


! Вуглепластики (або карбон, карбонопластікі, від англ. Carbon–вуглець)–полімерні композитні матеріали з переплетених ниток вуглецевого волокна, розташованих в матриці з полімерних (наприклад, епоксидних) смол. Щільність–від 1450 кг/м³ до 2000 кг/м³. Матеріали відрізняються високою міцністю, жорсткістю і малою масою, часто міцніший за сталь, але набагато легше. За питомими характеристиками перевершує високоміцну сталь, наприклад, леговану конструкційну сталь 25ХГСА. Внаслідок дорожнечі, при економії коштів і відсутності необхідності отримання максимальних характеристик цей матеріал застосовують як підсилювач, доповнення в основному матеріалі конструкції.

Основна складова частина вуглепластика–це нитки вуглецевого волокна, що складається в основному з атомів вуглецю. Такі нитки дуже тонкі (приблизно 0,005-0,010 мм в діаметрі), зламати їх дуже просто, а ось порвати досить важко. З цих ниток сплітаються тканини. Вони можуть мати різний малюнок плетіння (ялиночка, рогожа і ін.).

Для додання ще більшої міцності тканини, нитки вуглецю кладуть шарами, щоразу змінюючи кут напряму плетіння. Шари скріплюються за допомогою епоксидних смол. Нитки вуглецю зазвичай отримують термічною обробкою хімічних або природних органічних волокон, при якій в матеріалі волокна залишаються головним чином атоми вуглецю. Термічна обробка складається з декількох етапів.

Характеристики Пластина карбонова 2,5×500×500 мм

Сечение Пластина
Параметры сечения,мм Товщина 2,5 мм. Формат - 500 x 500 мм
Вес, г 950
Поверхность Глянцева

Коментарі

comments powered by Disqus