Головна Доставка

Доставка

Магазин працює тільки на території України!

Доставка в Києві

Самостійно замовлення можна забрати за адресою: Київ, вул. Щербаківського, 68 (карта). З понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 18:00. Ми подзвонимо та домовимось про зручний час.

Замовлення може бути також відправлене в будь-яке київське відділення «Нової Пошти». Вартість доставки від 40 грн.

Доставка відбувається з київського складу. Якщо сума замовлення менше 1000 грн., доставку товару оплачує покупець. Доставка великогабаритних замовлень розглядається в індивідуальному порядку.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється тільки наступними перевізниками: «Нова Пошта». Тому список міст доставки обмежений списком міст доставки вищевказаних служб (деталі, будь ласка, уточнюйте на сайтах відповідних компаній). Якщо у вашому місті перевізник має кілька офісів, обов'язково визначитеся який вам зручніше і вкажіть його під час оформлення замовлення.

В разі передоплати, відправка товару здійснюється в день надходження оплати або на наступний день. У разі оплати при отриманні, відправка товару здійснюється в день надходження замовлення або на наступний день. Якщо у служби доставки вихідний день, відправка буде здійснена в перший робочий день.

Доставка відбувається з київського складу. Якщо сума замовлення менше 1000 грн., доставку товару оплачує покупець.