Головна Матеріали Карбон Трубка карбонова 3K Twill ∅22×∅20×1000 мм

Трубка карбонова 3K Twill ∅22×∅20×1000 мм

!!! Безкоштовна доставка.

Немає на складі

1092 грн.

 

Опис Трубка карбонова 3K Twill ∅22×∅20×1000 мм

Трубка карбонова 3K Twill ∅22×∅20×1000 мм. Виготовляється з високоміцного вуглецевого волокна. Володіє чудовою міцністю, а також опором тиску і вигинання. Не дивлячись на високу міцність і жорсткість, вироби з карбону легко обробляються. Карбон добре клеїться різними клеями, в т.ч. епоксидними смолами і ціакріновимі клеями.

Вироби з вуглеволокна сьогодні активно застосовуються в моделізмі. З них виготовляють лонжерони, елементи ферм, розпірки, стрингери, кромки поверхонь і т.п. Завдяки використанню вуглепластика, вдається отримувати легкі, витончені і міцні конструкції.


Виготовляється з високоміцного вуглецевого волокна. Володіє чудовою міцністю, а також опором тиску і вигинання. Не дивлячись на високу міцність і жорсткість, вироби з карбону легко обробляються. Карбон добре клеїться різними клеями, в т.ч. епоксидними смолами і ціакріновимі клеями.

Вироби з вуглеволокна сьогодні активно застосовуються в моделізмі. З них виготовляють лонжерони, елементи ферм, розпірки, стрингери, кромки поверхонь і т.п. Завдяки використанню вуглепластика, вдається отримувати легкі, витончені і міцні конструкції.


! Вуглепластики (або карбон, карбонопластікі, від англ. Carbon–вуглець)–полімерні композитні матеріали з переплетених ниток вуглецевого волокна, розташованих в матриці з полімерних (наприклад, епоксидних) смол. Щільність–від 1450 кг/м³ до 2000 кг/м³. Матеріали відрізняються високою міцністю, жорсткістю і малою масою, часто міцніший за сталь, але набагато легше. За питомими характеристиками перевершує високоміцну сталь, наприклад, леговану конструкційну сталь 25ХГСА. Внаслідок дорожнечі, при економії коштів і відсутності необхідності отримання максимальних характеристик цей матеріал застосовують як підсилюють доповнень в основному матеріалі конструкції.

Основна складова частина вуглепластика–це нитки вуглецевого волокна, що складається в основному з атомів вуглецю. Такі нитки дуже тонкі (приблизно 0,005-0,010 мм в діаметрі), зламати їх дуже просто, а ось порвати досить важко. З цих ниток сплітаються тканини. Вони можуть мати різний малюнок плетіння (ялиночка, рогожа і ін.).

Для додання ще більшої міцності тканини, нитки вуглецю кладуть шарами, щоразу змінюючи кут напряму плетіння. Шари скріплюються за допомогою епоксидних смол. Нитки вуглецю зазвичай отримують термічною обробкою хімічних або природних органічних волокон, при якій в матеріалі волокна залишаються головним чином атоми вуглецю. Термічна обробка складається з декількох етапів.

!!! Безкоштовна доставка.

Характеристики Трубка карбонова 3K Twill ∅22×∅20×1000 мм

Сечение Трубка
Параметры сечения,мм Зовнішній ∅22, внутрішній ∅20
Длина, мм 1000
Вес, г 98
Поверхность Матова

Коментарі

comments powered by Disqus