Головна Матеріали Карбон Трубка карбонова ∅8×∅6×1000 мм

Трубка карбонова ∅8×∅6×1000 мм

Є на складі,
готово до відвантаження

168 грн.

Гарантовано низька ціна!

Якщо ви знайдете цей товар дешевше ніж у нас, ми продамо ще дешевше. Докладніше

Доставка

по Києву:

– На відділення «Нової пошти» в Києві, від 30 грн.;

– Адресна доставка «Нова пошта» в Києві, від 30 грн.;

– Самовивіз, Київ, безкоштовно;

по Україні:

– На відділення «Нової пошти» у вашому місті, від 30 грн.;

– Адресна доставка «Нова пошта» на вашу адресу, від 30 грн.;

Оплата

– Передоплата картою Visa або Mastercard;

– Оплата при отриманні.

Повернення/гарантія

– Обмін/повернення товару протягом 14 днів.

Опис Трубка карбонова ∅8×∅6×1000 мм

Карбонова трубка. Виготовляється з високоміцного вуглецевого волокна. Робиться при використанні процесу пултрузії (процес протягування просочених сполучною волокон крізь нагріту до температури полімеризації фільєру). Володіє чудовою міцністю, а також опором тиску і вигинання. Не дивлячись на високу міцність і жорсткість, вироби з карбону легко обробляються. Карбон добре клеїться різними клеями, в т.ч. епоксидними смолами і ціакріновимі клеями.

Вироби з вуглеволокна сьогодні активно застосовуються в моделізме. З них виготовляють деталі безпілотних літальних апаратів (дронів), лонжерони, елементи ферм, розпірки, стрингери, кромки поверхонь і т.п. Завдяки використанню вуглепластика, вдається отримувати легкі, витончені і міцні конструкції.

З огляду на технологічні особливості процесу виробництва, допускається неточність зовнішнього і внутрішнього діаметрів в межах 0-0,3 мм (залежить від діаметра, від партії). Також можливо недотримання співвісності отвору до зовнішньої поверхні. Зазвичай, неможливо вставити в трубку штир або іншу трубку, не дивлячись на однакові номінальні діаметри отвору трубки і зовнішнього діаметра штиря / трубки (необхідно зашліфовувати внутрішню деталь).


! Вуглепластики (або карбон, карбонопластікі, від англ. Carbon–вуглець)–полімерні композитні матеріали з переплетених ниток вуглецевого волокна, розташованих в матриці з полімерних (наприклад, епоксидних) смол. Щільність–від 1450 кг/м³ до 2000 кг/м³. Матеріали відрізняються високою міцністю, жорсткістю і малою масою, часто міцніший за сталь, але набагато легше. За питомими характеристиками перевершує високоміцну сталь, наприклад, леговану конструкційну сталь 25ХГСА. Внаслідок дорожнечі, при економії коштів і відсутності необхідності отримання максимальних характеристик цей матеріал застосовують як підсилювач, доповнення в основному матеріалі конструкції.

Основна складова частина вуглепластика–це нитки вуглецевого волокна, що складається в основному з атомів вуглецю. Такі нитки дуже тонкі (приблизно 0,005-0,010 мм в діаметрі), зламати їх дуже просто, а ось порвати досить важко. З цих ниток сплітаються тканини. Вони можуть мати різний малюнок плетіння (ялиночка, рогожа і ін.).

Для додання ще більшої міцності тканини, нитки вуглецю кладуть шарами, щоразу змінюючи кут напряму плетіння. Шари скріплюються за допомогою епоксидних смол. Нитки вуглецю зазвичай отримують термічною обробкою хімічних або природних органічних волокон, при якій в матеріалі волокна залишаються головним чином атоми вуглецю. Термічна обробка складається з декількох етапів.

Характеристики Трубка карбонова ∅8×∅6×1000 мм

Сечение Трубка
Параметры сечения,мм Зовнійшній ∅8, внутрішній ∅6
Длина, мм 1000
Вес, г 34
Поверхность Матова

Коментарі

comments powered by Disqus